Grupa MARBUD specjalizuje się zarówno w wykonawstwie wszelkiego rodzaju stanów surowych, elewacji jak również w zakresie generalnego wykonawstwa. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy wiele budynków w tym: domy jednorodzinne,  budynki wielorodzinne oraz usługowe, obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej. Naszą ofertę można podzielić na następujące działy.

Generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych

Grupa MARBUD jest wykonawcą projektów mieszkalnych o zróżnicowanym standardzie. Budujemy budynki mieszkalne, apartamenty o wysokim standardzie wykończenia, budynki biurowe oraz centra logistyczne i magazynowe. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, w tym rozbudowy funkcjonujących obiektów.

Kompleksowa budowa stanów surowych

Znaczny zakres działalności Grupy MARBUD obejmuje w szczególności wykonanie stanów surowych budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych a także biurowych i usługowych. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonanie konstrukcji żelbetowych w jakości betonu architektonicznego.

Kompleksowe nadzorowanie i zarządzanie Inwestycjami

Kolejnym obszarem działalności Grupy MARBUD obejmują usługi związane zarządzaniem Inwestycjami od etapu wczesno projektowego poprzez etap realizacji do etapu odbioru i komercjalizacji. Świadczymy usługi konsultacyjno- doradcze, Project Management, Inspektorów nadzoru a także Inwestora zastępczego